Wpisy z bloga

Subskrybuj Kanał Wpisy z bloga
Bezpieczne IT i nowoczesne technologie w praktyce.
Zaktualizowano: 11 hours 5 min temu

Półka montażowa dla urządzeń Kerio Control NG300 i Kerio Operator V300 dostępna w sprzedaży

śr., 22/03/2017 - 11:41

Z przyjemnością informujemy, że od wczoraj (21.03.2017) półka do montażu w szafie typu rack dla urządzeń Kerio Control NG300 i Kerio Operator V300 jest dostępna w sprzedaży.

Wspomniana półka może zostać zamontowana tak, aby porty urządzeń znajdowały się z przodu (zdjęcie poniżej).

 

 

Zainteresowanych produktem prosimy o kontakt z Sun Capital.

Kategorie: Kategoria

Promocja na pakiet Sophos® All in One Security przedłużona + inne aktualne promocje

pt., 17/03/2017 - 09:20

Producent Sophos® przygotował szereg promocji, które będą obowiązywały do 31.06.2017. Wszystkie promocje dotyczą wyłącznie zakupu nowych licencji lub urządzeń.

Poniżej zamieszczamy listę aktualnych promocji:

1. All in One Security – komplet bezpieczeństwa dla firm z rabatem 50% off od cen MSRP (cena za cały pakiet bezpieczeństwa: Firewall, Ochrona Endpoint, Intercept X, Device Encryption, Mail i Server Protection)

2. Endpoint, Mobile & Server Promo – 50% off od cen MSRP na licencje 1, 2 i 3 letnie – oferta dla ilości od 5 do 500 użytkowników.Promocją objęte są następujące produkty:

Endpoint Protection Standard/Advanced

Central Endpoint Standard/Advanced

Enduser Protection

Sophos Mobile Standard/Advanced

Central Mobile Standard/Advanced

Central Mobile Security

Central Server Protection Standard/Advanced

3. SG/XG  FullGuard Plus Promotion – 3 letni FullGuard Plus + hardware za 1 PLN (dotyczy wszystkich modeli UTM)

4. SG/XG 1xx FullGuard Promotion – 3 letni FullGuard + hardware za 1 PLN (tylko dla SG/XG 1XX)

W przypadku promocji z 3 letnim FG i FG Plus –  limit sztukowy, promocja obowiązuje dla zakupu  1 subskrypcji 3- letniej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat którejś z promocji, skontaktuj się z Sun Capital – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Kategorie: Kategoria

Webinar PL: Sophos Central – jedna platforma do zarządzania bezpieczeństwem od firewall’a i AV aż do szyfrowania

czw., 09/03/2017 - 14:39

Zapraszamy na kolejny z cyklu polskojęzyczny webinar przygotowany przez producenta Sophos® dotyczący Sophos Central, czyli platformy do zarządzania bezpieczeństwem, w tym firewall’em, AV i szyfrowaniem.

 Webinar dostarczy Państwu odpowiedzi na następujące pytania:

 • Czym jest Sophos Central?
 • Jakie są zalety zarządzania platformą bez wymaganej infrastruktury?
 • Jakie problemy można rozwiązać z pomocą Sophos Central?
 • Jakie są dalsze plany rozwoju dla platformy?

Webinar odbędzie się we wtorek 14 marca 2017 o godz. 11:30. Zarejestruj się>>

Prowadzący: inż. sprzedaży p. Joanna Wziątek

Uwaga: Jeśli chciałabyś uczestniczyć w webinarze, ale ze względu na inne zobowiązania nie możesz, zarejestruj się, a otrzymasz link do nagrania.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Kategorie: Kategoria

Marcowe webinaria MailStore

śr., 08/03/2017 - 12:29

MailStore Software GmbH zaprasza na dwa webinaria poświęcone najnowszej wersji MailStore Server 10, czyli rozwiązania z zakresu archiwizacji poczty.

Podczas godzinnych webinariów uczestnicy będą mogli lepiej zapoznać się z MailStore Server, obejrzeć live demo produktu oraz zadawać pytania prowadzącym.

Daty nadchodzących webinariów:

Zachęcamy do udziału!

Kategorie: Kategoria

Zamień dotychczasowe rozwiązanie na Kerio Connect i skorzystaj z 50% zniżki

wt., 07/03/2017 - 12:00

Zachęcamy do skorzystania z promocji przeznaczonej dla klientów, którzy chcieliby zamienić posiadany produkt na serwer pocztowy Kerio Connect instalowany lokalnie lub jako Kerio Cloud. Przejście z dotychczasowego rozwiązania na nowe wiąże się z atrakcyjną promocją – producent oferuje aż 50% zniżki.

Korzyści płynące z posiadania Kerio Connect to między innymi możliwość instalacji na każdym urządzeniu mobilnym, silna ochrona antywirusowa i antyspamowa, niskie koszty licencyjne, wsparcie dla Windows oraz Mac, a także możliwość zdalnego zarządzania z MyKerio.

Warunki promocji:

 • promocja obejmuje zakup nowych licencji Kerio Connect w wersji instalowanej lokalnie lub w planie Biznes Pro Kerio Cloud w rozliczeniu rocznym
 • aby zostać objętym promocją należy przedstawić certyfikat licencyjny konkurencyjnego produktu wraz z ważnym wsparciem technicznym
 • promocja obejmuje następujące konkurencyjne produkty:
  • Alt-N Technologies MDaemon
  • IceWarp
  • Microsoft Exchange Server
  • Microsoft Exchange Online (Office 365)
  • Zafara
  • Zimbra
 • promocja nie obejmuje narzędzi firm trzecich, nowych wersji oprogramowania, odnowień oraz dodatkowych licencji, a także nie łączy się z innymi promocjami
 • promocja potrwa do 31 maja 2017.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z promocji lub potrzebujesz więcej informacji dotyczących oferty, skontaktuj się z polskim dystrybutorem produktów Kerio – firmą Sun Capital.

Kategorie: Kategoria

Doxware – nowe zagrożenie cybernetyczne

pon., 06/03/2017 - 15:00

Wiele napisano o ransomware, który sprawia, że dane zgromadzone na naszym komputerze lub innym urządzeniu stają się dla nas niedostępne i/lub są zablokowane aż do czasu, gdy zapłacimy za klucz szyfrujący. Teraz obserwujemy pojawienie się nowego wariantu, nazywanego doxware lub extortionware, który w przypadku braku zapłaty ze strony użytkownika, posuwa się jeszcze dalej, grożąc opublikowaniem kopii prywatnych dokumentów, zdjęć i wiadomości z Twojego komputera.

Doxware przenosi wymuszenia elektroniczne na wyższy poziom

Doxing to stosunkowo nowy termin, który odnosi się do upubliczniania prywatnych informacji na temat osoby lub organizacji. Doxware robi (lub grozi, że zrobi) coś dokładnie odwrotnego niż tradycyjny ransomware – zamiast blokować Ci dostęp do poufnych dokumentów, upublicznia je wszystkim, oczywiście jeśli nie zapłacisz.

O ile działania ransomware szyfrującego i blokującego możemy porównać do sytuacji wzięcia zakładników w celu wymuszenia okupu, strategia doxware przypomina szantaż, w którym szantażysta żąda pieniędzy za utrzymanie Twoich sekretów w tajemnicy – z tego powodu doxware nazywany jest czasem leakware (od ang. słowa leak, czyli „przeciek”). Częstym celem doxware są maile oraz pliki edytorów tekstów. Warianty mobilne doxware mogą upubliczniać prywatne wiadomości, zdjęcia oraz listy kontaktów należące do użytkowników telefonów.

Z perspektywy osoby dokonującej ataku, doxware może być nawet bardziej skuteczny niż ransomware, ponieważ w przypadku ransomware szyfrującego ofiary ataków mogą uniknąć lub obejść zagrożenie robiąc kopie zapasowe danych lub formatując dysk twardy oraz wykonując czyste przywracanie. Kiedy jednak atakujący jest w posiadaniu informacji, których ujawnienia dana osoba nie chce, ofiara może jedynie zapłacić szantażyście.

Jak chronić się przed extortionware?

Poniżej kilka porad dotyczących ochrony przed extortionware:

 • aktualizuj system operacyjny i aplikacje, instaluj wszystkie łatki bezpieczeństwa
 • regularnie wykonuj kopie zapasowe ważnych plików do lokalizacji niepołączonej siecią, aby uniknąć zaszyfrowania plików kopii zapasowej
 • uwierzytelniaj pocztę przychodzącą
 • blokuj reklamy w przeglądarkach, nawet na bezpiecznych stronach
 • wyłącz nieużywane usługi, np. Remote Desk Protocol
 • nie otwieraj linków zawartych w mailach, wiadomościach SMS oraz na stronach internetowych, którym nie ufasz
 • włącz opcję „pokaż ukryte rozszerzenia plików” po to, aby pliki wykonawcze nie mogły „przebrać się” za pliki PDF, JPG lub inne
 • nie odwiedzaj wątpliwych stron internetowych (np. stron o treściach pornograficznych, z pirackim oprogramowaniem, muzyką, filmami itp.)
 • nie pobieraj aplikacji na urządzenia mobilne z niezaufanych źródeł.

Pamiętaj, że większość ekspertów radzi, aby nie płacić okupu za zablokowane/skradzione dane, ponieważ taka postawa zachęca przestępców – w wielu przypadkach ofiary ataków zapłaciły, ale nigdy nie otrzymały kluczy szyfrujących lub dostały niedziałające klucze.

 

Źródło
Kategorie: Kategoria

Hardware Kerio Control z WiFi już dostępny

śr., 01/03/2017 - 10:24

28 lutego 2017 zaprezentowany został nowy sprzęt Kerio Control NG z WiFi oferujący wygodę kompletnego rozwiązania z zakresu ochrony oraz bezprzewodowego punktu dostępu.

Nowe urządzenia NG100W oraz NG300W stanowią dodatek do popularnej serii NG. Sprzęt ten łączy w sobie kompleksowy firewall i router, Intrusion Detection and Prevention (IPS), antywirus na bramie, VPN oraz filtrowanie treści.

Kerio Control NG100W jest dostępny z pojedynczą anteną, dwurdzeniowym procesorem oraz licencją bez określonego limitu użytkowników. Sprzęt NG100W przeznaczony jest dla mniejszych firm oraz biur zdalnych.

Kerio Control NG300W posiada aż dwie anteny, czterordzeniowy procesor oraz opcje licencyjne dla 25 użytkowników lub bez limitu. Urządzenie NG300W przeznaczono dla rozrastających się przedsiębiorstw.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowych urządzenie z serii NG zarejestruj się na webinar, który odbędzie się w środę 8 marca 2017 o godz.15:00.

 

 

Kategorie: Kategoria

Tych produktów Sophos niedługo już nie odnowisz…

pon., 27/02/2017 - 13:44

Korzystających z rozwiązań Sophos zapewne zainteresuje fakt, że dla niektórych z produktów w 2017 po raz ostatni można będzie przedłużyć zakupione wcześniej subskrypcje lub wsparcie powiązane z konkretnymi produktami. Poniżej kilka istotnych informacji oraz lista z opisem modeli urządzeń, których temat dotyczy.

O zmianach powinni w głównej mierze pomyśleć użytkownicy wszystkich modeli ASG/UTM w wersji hardware. Sophos przy okazji przygotował również informację dotyczącą ewentualnej ścieżki migracyjnej, która opiera się na rekomendacji produktu alternatywnego oczywiście z oferty Sophos.

Jak widać z powyższej tabeli, ostatniego odnowienia wsparcia technicznego oraz przedłużenia subskrypcji, można dokonać maksymalnie do 30 czerwca 2017 roku, po tej dacie odnowienia nie będą możliwe. Okres życia produktów kończy się natomiast 30 czerwca 2018 roku. Oznacza to w praktyce, że urządzenia te przestaną spełniać swoje funkcje, dlatego sugerujemy zastanowić się nad wymianą starych modeli na nowsze, znajdujące się w ofercie Sophos.

Dla rozwiązań software wersji UTM i XG nie przewiduje się, żadnych zmian.

Więcej informacji dotyczących  w tym również z cenami zapraszamy do kontaktu sprzedaz@suncapital.pl

Źródło Sophos
Kategorie: Kategoria

Komunikat dla Partnerów Kerio & GFI Software dot. przejęcia

pt., 24/02/2017 - 09:30

23 lutego 2017 przedstawiciele firmy GFI i Kerio skierowali oświadczenie do partnerów handlowych na temat pogłosek i plotek dotyczących przyszłości firmy i produktów Kerio & GFI Software.

W oświadczeniu producenci informują że przejęcie Kerio Technologies przez GFI ma na celu rozszerzenie portfolio producentów i połączenie sił handlowych celem oferowania na rynku SMB, kompleksowej profesjonalnej, stale rozwijanej oferty produktów z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji w IT.

Producenci zapewniają także Partnerów, że pracują nad połączeniem najlepszych części Kerio i GFI oraz pozostają oddani idei kanału sprzedażowego, będą nadal rozwijali produkty Kerio i świadczyli wysokiej jakości wsparcie.

Pod oświadczeniem podpisali się:

Johannes Kamleitner                            Andre Muscat

SVP & Chief Revenue Officer                 SVP & Chief Product Officer

Kerio & GFI Software                              Kerio & GFI Software

Oryginalne oświadczenie

Kategorie: Kategoria

Webinarium Sophos po polsku: Powstrzymaj ransomware z Intercept X + konsola instalowana lokalnie (SEC)

śr., 22/02/2017 - 14:06

Zapraszamy na webinar producenta Sophos®, podczas którego zaprezentowana zostanie nowa, instalowana lokalnie wersja konsoli Sophos Enterprise Console 5.5 oferująca funkcjonalności produktu Intercept X.

Podczas webinarium zostanie zademonstrowany i omówiony nowy produkt anty-eksploitowy oraz konsola.

Centralne zarządzanie ochroną przeciw eksploitom pozwala:

 • chronić pliki przed ransomware i złośliwymi procesami szyfrowania
 • chronić najważniejsze funkcje w przeglądarkach
 • unikać eksploitów
 • zabezpieczyć się przed atakami na procesy w pamięci komputera
 • chronić się przed bibliotekami DLL uruchamianymi z niezaufanych folderów lub źródeł.

Webinarium odbędzie się w czwartek 2 marca 2017 o godz. 11:30. Zarejestruj się>>

Prowadzący: inż. sprzedaży p. Joanna Wziątek

Uwaga: Jeśli chciałabyś uczestniczyć w webinarium, ale ze względu na inne zobowiązania nie możesz, zarejestruj się, a otrzymasz link do nagrania.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Kategorie: Kategoria

Konsumenci bardziej obawiają się cyberataku niż napaści fizycznej – wyniki ankiety Sophos®

czw., 16/02/2017 - 11:21

Producent Sophos® przeprowadził ankietę dotyczącą ransomware, phishingu oraz innych powszechnych zagrożeń cybernetycznych. Badanie objęło 5 krajów oraz 1, 250 osób. Respondentów zapytano o ich największe obawy związane z bezpieczeństwem, doświadczenia z ransomaware lub innym złośliwym oprogramowaniem, a także o to skąd czerpią informacje pozwalające na zapewnienie bezpieczeństwa ich komputerom. Wyniki ankiety pokazały braki w wiedzy konsumentów w trzech głównych obszarach dotyczących zagrożeń cybernetycznych.

Najbardziej niepokojący jest fakt, iż mimo że użytkownicy bardziej obawiają się cyberataku niż napaści fizycznej lub rabunku, większość z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, w jaki sposób mogą zostać zaatakowani oraz tego co mogą zrobić, aby zapobiegać zagrożeniom cybernetycznym.

63% badanych przyznało, że obawia się straty finansowej w wyniku naruszenia danych, a 61% respondentów niepokoi się, że kontrolę nad ich komputerami mogliby przejąć hakerzy, którzy następnie rozsyłaliby spam i złośliwe oprogramowanie do osób z ich list kontaktowych lub innych użytkowników. Dla porównania tylko 46% obawia się napaści fizycznej lub kradzieży samochodu.

Jednym z głównych problemów jest brak wiedzy użytkowników na temat phishingu, czyli najpopularniejszej metody stosowanej przez hakerów w celu uzyskania dostępu do danych osobowych oraz niewiedza dot. ataków typu ransomware. Chociaż dla większości użytkowników ochrona przed malware i spyware była priorytetem, ponad 30% respondentów przyznała, że nie jest zabezpieczona przed phishingiem i atakami typu ransomware, część z nich wyznała, że nie posiada wiedzy dot. tych zagrożeń.

Z ankiety wynika, że połowa respondentów udziela porad IT rodzinie i znajomym. Aż 14% z nich przyznało, że nie wie, czy dobrze wykonało kopię zapasową danych z komputerów innych osób oraz czy potrafiłoby je odzyskać w przypadku ataku hakera, 18% nie wiedziało nic na temat kopii zapasowych i odzyskiwania, a 11% nie było pewnych czy komputery, którymi się zajmują są chronione przed hakerami i wirusami. Te dane wskazują, że 25% wszystkich komputerów domowych jest podatne na cyberataki. 

Ankieta przeprowadzona przez Sophos® pokazuje, że respondenci zdają sobie sprawę z istnienia zagrożeń cybernetycznych, ale mają poważne luki w wiedzy dot. ochrony przed nimi. Jeśli więc rola rodzinnego specjalisty ds. IT przypadła właśnie Tobie, wypróbuj Sophos Home, czyli darmowe rozwiązanie z zakresu ochrony, które w łatwy sposób pozwala jednej osobie na zajmowanie się kilkoma komputerami z jednej konsoli.

 

Źródło
Kategorie: Kategoria

Sophos live webinar po polsku: Sieciowa ochrona nowej generacji – XG Firewall v.16.5 wraz z sandboxem

śr., 15/02/2017 - 12:22

Zapraszamy na polskojęzyczny webinar producenta Sophos® dot. XG Firewall, czyli firewall’a nowej generacji.

Podczas webinaru zaprezentowane zostaną:

 • Sophos XG i kompatybilność z Sophos UTM
 • unikalna platforma umożliwiająca wiele rozszerzeń
 • polityki firewall nowej generacji dla użytkowników wraz z pełnym raportowaniem
 • ochrona typu sandbox bezpośrednio z chmury oraz Advanced Threat Protection (zero-day threats)
 • centralne zarządzanie i raportowanie
 • Synchronized Security oraz heartbeat.

Webinar odbędzie się we wtorek 21 lutego 2017 o godz. 11:30. Zarejestruj się>>

Prowadzący: inż. sprzedaży Joanna Wziątek

Uwaga: Jeśli chciałabyś uczestniczyć w webinarze, ale ze względu na inne zobowiązania nie możesz, zarejestruj się, a otrzymasz link do nagrania.

Zachęcamy do udziału!

 

Kategorie: Kategoria

Sun Capital sp. z o.o. posiada „QNAP Certified Partner”

pon., 13/02/2017 - 10:08

Sun Capital jako jedna z kilku firm w Polsce posiada status „QNAP Certified Partner.

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami Qnap zapraszamy do zakupów, posiadamy certyfikowanego inżyniera Qnap oraz BARDZO dobre ceny.

Kategorie: Kategoria

Webinar: Ochrona serwera Kerio Connect przed spamem i nadużyciami

czw., 09/02/2017 - 15:42

Zapraszamy na webinar Kerio® dotyczący zagadnienia spamu i ochrony antyspamowej. Omówione zostaną następujące tematy:

 • definiowanie spamu
 • motywacje i techniki autorów spamu
 • zagrożenia związane ze spamem i ich konsekwencje dla biznesu
 • sposoby zapobiegania spamowi
 • funkcje filtrowania spamu w Kerio Connect
 • najlepsze praktyki zapobiegania nadużyciom związanym ze spamem
 •  zewnętrzne narzędzia monitorowania

Webinar odbędzie się we wtorek 28 lutego 2017 o godz. 15:00 oraz 19:00.

Prowadzący: Marino Vigliotti, Brian Carmichael

Zachęcamy do udziału!

Kategorie: Kategoria

Tylko do 31 marca 2017 oferta promocyjna na Sophos All-in-One Security – oszczędzaj nawet do 50%

wt., 07/02/2017 - 15:47

Producent oprogramowania Sophos zachęca do skorzystania z oferty promocyjnej na zakup pakietu Sophos All-in-One Security dla małych i średnich firm zapewniający ochronę punktów końcowych i firewall nowej generacji, w którego skład wchodzą:

 • XG Appliance + EnterpriseGuard
 • Central Endpoint Advanced
 • Central Endpoint Intercept X
 • Central Device Encryption
 • Central Email Standard
 • Central Server Protection Advanced.

Zainteresowanych wyceną pakietu w ramach oferty promocyjnej zapraszamy do kontaktu z Sun Capital.

Uwaga! Promocja potrwa do 31 marca 2017.

Kategorie: Kategoria

GFI Software: oferta promocyjna luty-marzec 2017

wt., 07/02/2017 - 09:32

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą promocyjną GFI Software™. Od 2 lutego 2017 do 31 marca 2017 GFI Software oferuje:

 • do 50% zniżki na GFI MailEssentials lub GFI Archiver przy zamówieniu dla minimum 25 użytkowników. Promocja obejmuje zakup nowych licencji GFI MailEssentials i GFI Archiver z wyłączeniem aktualizacji oraz zakupu dodatkowych licencji.
 • do 50% zniżki dla klientów posiadających licencję na konkurencyjny produkt, chcących zamienić go na którykolwiek z produktów GFI. Klient, aby zostać objęty promocją, musi przedstawić ważną licencję na konkurencyjny produkt lub aktualną ofertę na taki produkt. Promocja dotyczy zakupu nowych licencji produktowych GFI.
 • do 50% zniżki dla członków GFI Prime na zakup pełnego wsparcia dla ich produktu GFI Prime. Promocja obejmuje zakup nowych produktów GFI Software z wyłączeniem GFI FaxMaker Online, aktualizacji oraz zakupu dodatkowych licencji.
 • do 40% zniżki na zakup nowych licencji GFI Archiver, GFI LanGuard i GFI MailEssentials z rocznym wsparciem technicznym. Promocja obejmuje zakup nowych licencji z wyłączeniem aktualizacji oraz zakupu dodatkowych licencji.
 • do 20% zniżki dla klientów, którzy przed upływem ważności licencji testowej GFI (30 dni) kupią testowany produkt. Aby licencja testowa mogła zostać objęta promocją, należy kupić produkt przed upływem ważności licencji (30 dni). Promocja obejmuje kupno nowych licencji produktowych GFI z wyłączeniem GFI FaxMaker Online, aktualizacji oraz zakupu dodatkowych licencji.

 

Kategorie: Kategoria

Sophos Live Webinar po polsku: „Cryptolocker i ransomware?! – powstrzymaj i pozwól by firewall ci pomógł – live demo“

śr., 01/02/2017 - 11:00

Sophos® zaprasza na kolejny webinar w języku polskim, podczas którego uczestnicy będą mogli zobaczyć w jaki sposób rozwiązania nowej generacji tej firmy komunikują się ze sobą po to, aby chronić przedsiębiorstwa.

Webinar odpowie na następujące pytania:

 • Czym jest ransomware i jak skutecznie się przed nim bronić?
 • W jaki sposób AV nowej generacji współpracuje z firewall’em sieciowym?
 • Jak tworzyć polityki i jak wygląda konsola? – prezentacja na żywo
 • Jak wzmocnić ochronę dodając szyfrowanie?
 • Jak wygląda atak typu ransomware, i w jaki sposób współpracujące ze sobą produkty, czyli AV, szyfrowanie i firewall, zachowują się podczas ataku? – prezentacja na żywo.

Webinar odbędzie się w czwartek 9 lutego 2017 o godz. 11:30. Rejestracja>>

Prowadzący: inż. sprzedaży Joanna Wziątek

Uwaga: Jeśli chciałabyś uczestniczyć w webinarze, ale ze względu na inne zobowiązania nie możesz, zarejestruj się, a otrzymasz link do nagrania. 

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Kategorie: Kategoria

Samepage zmienił właściciela

pt., 27/01/2017 - 17:25

31 grudnia 2016 Samepage stał się oddzielną firmą i nie jest już częścią Kerio Technologies. Z tego powodu Samepage nie figuruje na stronie internetowej Kerio, Kerio Partner Portal oraz nie jest dostępny w Kerio Online Store.

Od teraz wszystkie pytania i prośby związane z Samepage prosimy kierować na adres sales@samepage.io lub numer +1 888.394.6958.

 

Kategorie: Kategoria

Zabezpieczony: Webinar informacyjny dot. przejęcia Kerio Technologies przez GFI Software

pt., 27/01/2017 - 10:01
This post is password protected. To view it please enter your password below
Kategorie: Kategoria

Zabezpieczony: Przejęcie Kerio Technologies przez GFI Software™ – pytania i odpowiedzi

śr., 25/01/2017 - 13:44
This post is password protected. To view it please enter your password below
Kategorie: Kategoria

Strony

Dane kontaktowe

Sun Capital Sp. z o.o. 
ul. Ołtaszyńska 92c/6
53-034 Wrocław

tel. +48 071 707-03-76
tel. +48 071 360-81-00

suncapital[at]suncapital.pl

https://www.suncapital.pl

Subskrybuj nowości

Newsletter obsługiwany przez sendingo